Погода на СУМЩИНІ з 1 по 4 лютого 2024 року: хмарно з проясненнями, опади, на дорогах місцями ожеледиця…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 29 по 31 січня 2024 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями туман, ожеледь, на дорогах ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11597-pohoda-na-sumshchyni-z-29-po-31-sichnia-2024-roku-khmarno-z-proiasnenniamy-bez-istotnykh-opadiv-mistsiamy-tuman-ozheled-na-dorohakh-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 1 лютого 2024 року погоду визначає північно-східна периферія антициклону: хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі -4°..+1°, вдень -2°..+3°, по м.Суми вночі -1°..-3°, вдень +1°..+3°.

2 лютого 2024 року: хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західній сягатиме 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме -3°..+2°.

3 лютого 2024 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень сніг, мокрий сніг, місцями з дощем, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західній сягатиме 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря складатиме вночі -1°..-6°, вдень -2°..+3°.

4 лютого 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі невеликі опади, вдень місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме 0°..+5°.

Сьогоднішньої ночі рашисти обстріляли 5 громад, попередньої доби вони нанесли 230 ударів по території СУМЩИНИ: пошкоджено 3 багатоквартирні будинки, 3 приватних домоволодіння, 2 аптеки, приміщення адмінбудівлі та магазину… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11618-sohodnishnoi-nochi-rashysty-obstrilialy-5-hromad-poperednoi-doby-vony-nanesly-230-udariv-po-terytorii-sumshchyny-poshkodzheno-3-bahatokvartyrni-budynky-3-pryvatnykh-domovolodinnia-2-apteky-prymishchennia-adminbudivli-ta-mahazynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.