Сьогоднішньої ночі рашисти обстріляли 5 громад, попередньої доби вони нанесли 230 ударів по території СУМЩИНИ: пошкоджено 3 багатоквартирні будинки, 3 приватних домоволодіння, 2 аптеки, приміщення адмінбудівлі та магазину…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 1 лютого 2024

Вночі росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. 29 вибухів.

Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Середино-Будська, Свеська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (3 вибухи).

Великописарівська громада: здійснено гранатометний обстріл (СПГ) (8 вибухів).

Краснопільська громада: зафіксовано артобстріл (13 вибухів).

Білопільська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

Свеська громада: здійснено мінометний обстріл (1 вибух)».

На Сумщині поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області. Загалом зафіксовано 230 ударів.

У результаті обстрілів зруйновано одне приватне домоволодіння, пошкоджено три багатоквартирні будинки, три приватних домоволодіння, дві аптеки, приміщення адмінбудівлі та магазину.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

За матеріалами СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ 15 років тюрми отримали ще 3 бойовиків: серед них – снайпер та рецидивіст з російського «Шторм-Z»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11617-za-materialamy-sluzhby-bezpeky-ukrayiny-15-rokiv-tiurmy-otrymaly-shche-3-boiovykiv-sered-nykh-snaiper-ta-retsydyvist-z-rosiiskoho-shtorm-z

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.