Сьогодні вночі рашисти обстріляли 6 громад, а попередньої доби по території СУМЩИНИ нанесли 280 ударів: пошкоджено приватне домоволодіння, багатоквартирний будинок, гараж та автомобіль…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 31 січня 2024

Уночі росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 20 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Дружбівська, Середино-Будська, Свеська громади.

Есманьська громада: здійснено обстріл зі стрілецької зброї.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (2 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано мінометний обстріл (3 вибухи).

Дружбівська громада: 4 міни скинули росіяни на територію громади.

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи). Свеська громада: були обстріли з мінометів (2 вибухи) та артилерії (5 вибухів).

Поліція Сумщини документує наслідки обстрілів військами рф

Упродовж минулої доби війська рф відкривали вогонь по території області.

Загалом зафіксовано 280 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено приватне домоволодіння, багатоквартирний будинок, гараж та автомобіль.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», Відділ комунікації поліції Сумської області.

На СУМЩИНІ рашисти вбили останнього жителя села Степок… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11600-na-sumshchyni-rashysty-vbyly-ostannoho-zhytelia-sela-stepok

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.