Депутати СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з другої спроби відсторонили ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА від посади голови СУМ та обрали новий виконавчий комітет міськради….

Сьогодні, 31 січня 2024 року, відбулася сесія Сумської міської ради…

Навіть не зважаючи на три тривоги від час засідання, депутатам з другої спроби вдалося таємно проголосувати за висловлення недовіри та відсторонення від посади голови Сум ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА, якого підозрюють у хабарництві і котрого від посади відсторонив суд.

На два місяці продовжено відсторонення ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА, голови міста Суми, від займаної посади… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11319-na-dva-misiatsi-podovzheno-vidstoronennia-oleksandra-lysenka-holovy-mista-sumy-vid-zaimanoi-posady

З першої спроби депутатам не вдалося назбирати необхідну кількість голосів – 2/3 вд складу ради, тобто 28 з 41.

До другої спробидодався один депутат, який доїхав до засідання.

Тож за висловлення недовіри та відсторонення від посади міського голови ОЛЕКСАНДРА ЛИСЕНКА проголосували рівно 28 депутатів.

Інші депутати не брали бюлетені.

Також депутати 26 голосами розпустили виконком (тут необхідно було 22 голоси – половина від складу).

Сьогодні ж, 31 січня 2024 року, під час сесії Сумської міської ради депутати розпустили діючий виконком і затвердили новий у складі 14 осіб.

До його складу ввійшли:

Артем КОБЗАР (секретар міської ради),

Геннадій ВЛАСЕНКО (учасник бойових дій),

Юлія ДЯЧЕНКО (учитель школи № 25),

Сергій ЖМАКІН (волонтер),

Станіслав КЛИМЕНКО (учасник бойових дій),

Інна КОЗАЧОК (Почесний донор України),

Юрій КУЧМЄЄВ (викладач Сумської філії ХНУВС),

Артем ЛАВРОВ (учасник бойових дій),

Олексій МІЦУРА (заступник начальника управління комунального майна Сумської міської ради),

Віктор НІКОЛЕНКО (волонтер),

Станіслав ПОЛЯКОВ (заступник міського голови),

Олег РЄЗНІК (військовослужбовець),

Інесса САВЕНКО (директор Сумського обласного госпіталю ветеранів війни),

Володимир ФІЛЬО (перший заступник директора ТОВ «Центральний ринок м. Суми»).

1 лютого 2024 року в БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ заплановано розгляд кримінальної справи щодо зловживання владою або службовим становищем: обвинувачені ВІКТОР ЛАДУХА, голова міста БУРИНЬ, ЮРІЙ ЛИШЕНКО та ОЛЕКСАНДР ЛОМАКІН… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11611-1-liutoho-2024-roku-v-burynskomu-rayonnomu-sudi-zaplanovano-rozhliad-kryminalnoi-spravy-shchodo-zlovzhyvannia-vladoiu-abo-sluzhbovym-stanovyshchem-obvynuvacheni-viktor-ladukha-holova-mista-buryn-yuriy-lyshenko-ta-oleksandr-lomakin

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.