1 лютого 2024 року в БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ заплановано розгляд кримінальної справи щодо зловживання владою або службовим становищем: обвинувачені ВІКТОР ЛАДУХА, голова міста БУРИНЬ, ЮРІЙ ЛИШЕНКО та ОЛЕКСАНДР ЛОМАКІН…

Засідання суду по цій кримінальній справі заплановане на 1 лютого 2024 року.

Початок о 15 годині.

Про це повідомляє сайт БУРИНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://br.su.court.gov.ua/

Склад суду: Гук Т. Р.

Єдиний унікальний номер справи: 574/1224/23

Сторони по справі: Потерпілий: Сумська обласна державна адміністрація, представник потерпілого: Марченко Олександр Олександрович, представник потерпілого: Лисаченко Лідія Іванівна, обвинувачений: Ладуха Віктор Борисович, обвинувачений: Лишенко Юрій Іванович, обвинувачений: Ломакін Олександр Вікторович, прокурор: Тищенко Сергій Васильович, захисник: Цуканов Валерій Валерійович, захисник: Яковенко Євген Миколайович, захисник: Федорчук Василь Васильович, прокурор: Данилюк Андрій Андрійович, захисник: Іванцов Андрій Володимирович.

Суть позову: Зловживання владою або службовим становищем.

Форма судочинства: Кримінальне судочинство.

Зауважимо, що ВІКТОР ЛАДУХА є головою КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО БАТЬКІВЩИНА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.