На СУМЩИНІ прикордонники з антидронової рушниці знешкодили черговий рашистський FPV-дрон…

Східне регіональне управління Держприкордонслужби України повідомило:

«На Сумщині прикордонники збили ворожий дрон-камікадзе

Учора на Сумщині прикордонники знешкодили черговий FPV-дрон противника.

Прикордонний наряд, який ніс службу на одному із напрямків держрубежу, помітив наближення ворожого коптера.

Охоронці кордону застосували антидронову рушницю й відкрили вогонь зі стрілецької зброї.

Внаслідок влучного попадання дрон-камікадзе вибухнув під час падіння на землю».

Прикордонний наряд, який ніс службу на одному із напрямків держрубежу, помітив наближення ворожого коптера. Охоронці кордону застосували антидронову рушницю й відкрили вогонь зі стрілецької зброї. Внаслідок влучного попадання дрон-камікадзе вибухнув під час падіння на землю».

На СУМЩИНІ прикордонники знешкодили ще один рашистський FPV-дрон… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11591-na-sumshchyni-prykordonnyky-zneshkodyly-shche-odyn-rashystskyi-fpv-dron

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.