Сьогодні рашисти важко поранили двох жителів громади на СУМЩИНІ…

Обстріл рашистами Зноб-Новгородської громади відбувся сьогодні, 29 січня 2024 року, близько 11 години….

Чоловіки ішли в цей час вулицею.

Обох забрала «швидка».

Попередньо, в одного осколкові поранення живота, в іншого – пробита грудна клітка, повідомив Кордон.Медіа з посиланням на голову громади Петра Гончарова.

На СУМЩИНІ рашисти вбили останнього жителя села Степок… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11600-na-sumshchyni-rashysty-vbyly-ostannoho-zhytelia-sela-stepok

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.