На СУМЩИНІ рашисти вбили останнього жителя села Степок…

Снаряд потрапив у кімнату, де перебував 60-річний Олександр Миколайович.

Про загибель батька повідомив син Руслан, пише Суспільне https://suspilne.media/

Смерть цивільного у селі також підтвердили у Краснопільській селищній раді та Службі безпеки України.

Село Степок розташоване недалеко від кордону з росією, поруч з гуманітарним переходом «Покровка-Колотилівка».

За словами сина загиблого, його батько був останнім мешканцем села, всі інші люди евакуювалися. Чоловік виїжджати не захотів.

«В середу 24 січня мої друзі поїхали подивитися, батька провідати. Так і побачили, що було пряме попадання. Я сам в шоці. Світла вже не було, окупанти гатили кожен день, ми йому генератор та акумулятор купили і він там жив. Була в нього кобила, собака, кури.

Зараз чекаю на маму та сестру, щоб поховати батька», – каже син.

Зі слів секретарки Краснопільської селищної ради Ірини Юхти, достеменно невідомо, коли саме чоловік загинув.

«Інформація надійшла на цьому тижні. Це було пряме влучання в будинок. Орієнтовно загинув на минулих вихідних, можливо це був понеділок до кінця ще невідомо», – каже вона.

Служба безпеки України наразі проводить досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ розслідує черговий воєнний злочин рашистів: внаслідок обстрілу загинули двоє цивільних у прикордонні СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11599-sluzhba-bezpeky-ukrayiny-rozsliduie-cherhovyi-voiennyi-zlochyn-rashystiv-vnaslidok-obstrilu-zahynuly-dvoie-tsyvilnykh-u-prykordonni-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.