СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ розслідує черговий воєнний злочин рашистів: внаслідок обстрілу загинули двоє цивільних у прикордонні СУМЩИНИ…

Як повідомила інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), речниця СБУ в Сумській області ОЛЕСЯ РАПУТА, слідчі Служби безпеки України за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури здійснюють досудове розслідування за фактом чергового вбивства окупантами мирних мешканців у прикордонні Сумського району (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).

За матеріалами слідства, 27 січня 2024 року ворог обстріляв автомобіль із цивільними, які їхали дорогою в село Хотінської громади Сумського району, внаслідок чого загинули 54-річний водій та його 68-річна сестра.

У межах досудового розслідування слідчі призначили низку експертиз, опитують свідків та збирають інші докази вчинення воєнного злочину країною-агресором для встановлення усіх причетних до вбивства мирного населення з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Наразі СБУ розслідує понад 1,4 тис. фактів вчинення рашистами воєнних злочинів на Сумщині, у тому числі убивства окупантами цивільного населення, зокрема дітей, та створення катівень під час тимчасової окупації частини регіону.

Сьогодні рашистська розвідувально-диверсійна група жорстко і цинічно розстріляла брата та сестру, які їхали дорогою між двома селами громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11589-sohodni-rashyststska-rozviduvalno-dyversiina-hrupa-zhorstko-i-tsynichno-rozstriliala-brata-ta-sestru-iaki-ikhaly-dorohoiu-mizh-dvoma-selamy-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.