Сьогодні вночі рашисти обстріляли 4 громади, попередньої доби завдали 140 ударів по території СУМЩИНИ: пошкоджено два приватних будинки та господарчу споруду…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 28 січня 2024

Вночі росіяни здійснили 6 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 24 вибухи.

Обстрілів зазнали Білопільська, Шалигинська, Есманьська, Дружбівська громади.

Есманьська громада: ворог бив з мінометів (2 вибухи).

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (7 вибухів), артобстріл (4 вибухи) та з гармати БМД (5 вибухів).

Дружбівська громада: зафіксовано мінометний обстріл (6 вибухів).

Шалигинська громада: був обстріл зі стрілецької зброї».

Поліція документує наслідки обстрілів Сумщини військами рф

Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 140 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено два приватних будинка та господарчу споруду.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні рашистська розвідувально-диверсійна група жорстко і цинічно розстріляла брата та сестру, які їхали дорогою між двома селами громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11589-sohodni-rashyststska-rozviduvalno-dyversiina-hrupa-zhorstko-i-tsynichno-rozstriliala-brata-ta-sestru-iaki-ikhaly-dorohoiu-mizh-dvoma-selamy-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.