Сьогодні в місті БУРИНЬ попрощалися з Героями ЮРІЄМ БАРИБОЮ та ОЛЕКСІЄМ ВЕРНИГОРОЮ…

Буринська громада проводила до місця вічного спочинку вірних своїх синів, захисників України – Юрія Васильовича Барибу та Олексія Михайловича Вернигору.

Вперше Буринщина «коридором пошани» встеляла центральну вулицю середмістя громади живими квітами, гілочками ялинок, самшиту, туй двом своїм воїнам.

У храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії сьогодні настоятель отець Димитрій відспівув двох захисників, двох воїнів, які віддали своє життя за Україну – воїнів Юрія та Олексія…

Прощатися із Героями прийшли рідні, близькі, друзі, однокласники, односельці, сусіди, друзі, побратими та посестри.

Олексій Михайлович народився 26 лютого 1967 року, Юрій Васильович – 25 грудня 1971 року, а воєнний день цьогорічного січневого лихоліття став останнім днем земного буття для обох.

Юрій Бариба народився і виріс у Бурині, а сьогодні зібрав тих, з ким сидів за однією партою, і уже у зріломі віці товаришував. Не так давно провідав рідну домівку…

У сім’ї Олексія Вернигори син – у Збройних Силах України, приїхав попрощатися із батьком. У довгому рукаві військового однострою притримував зранену руку…

Знову на Алеї Героїв звучав прощальний салют, сповіщаючи про подвиг захисників України, знову під звуки Гімну України останніми земними почестями вшановані воїнів.

У Юрія Бариби залишилися син та донька, у Олексія Вернигори – син, дві доньки та п’ятеро онуків, повідомила Буринська міська рада..

ЮРІЯ БАРИБУ, молодшого сержанта-Героя, та ОЛЕКСІЯ ВЕРНИГОРУ, солдата-Героя, 27 січня 2024 року в місті БУРИНЬ проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11586-yuriya-barybu-molodshoho-serzhanta-heroia-ta-oleksiya-vernyhoru-soldata-heroia-27-sichnia-2024-roku-v-misti-buryn-provedut-v-ostanniu-put

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.