Сьогодні рашистська розвідувально-диверсійна група жорстко і цинічно розстріляла брата та сестру, які їхали дорогою між двома селами громади на СУМЩИНІ…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Сьогодні вранці ворожа розвідувально-диверсійна група жорстко і цинічно розстріляла брата та сестру з Хотінської громади.

Їх будинок знаходиться у селі Андріївка, що розташоване у 5-кілометровій прикордонній зоні. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих.

«Вкотре звертаюсь до жителів 5-кілометрової зони з проханням про евакуацію. Цей процес вже триває не перший місяць, допомога надається на кожному етапі. російські терористи продовжують вбивати мирне населення. Евакуювавшись з небезпечних територій ви збережете своє життя», – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх».

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 27 січня 2024 року зранку, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти обстріляли транспортний засіб із цивільними, які їхали дорогою між двома селами Хотінської громади Сумського району.

54-річний водій та його 68-річна сестра загинули на місці.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу.

Досудове розслідування здійснюється УСБУ в Сумській області, повідомили в Сумській обласній прокуратурі.

ЮРІЯ БАРИБУ, молодшого сержанта-Героя, та ОЛЕКСІЯ ВЕРНИГОРУ, солдата-Героя, 27 січня 2024 року в місті БУРИНЬ проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11586-yuriya-barybu-molodshoho-serzhanta-heroia-ta-oleksiya-vernyhoru-soldata-heroia-27-sichnia-2024-roku-v-misti-buryn-provedut-v-ostanniu-put

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.