Сьогодні вночі рашисти обстріляли 3 громади на СУМЩИНІ: зафіксовано 16 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Ситуація на прикордонні станом на 8.00 26 січня 2024

Вночі росіяни здійснили 4 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 16 вибухів. Обстрілів зазнали Ворожбянська, Білопільська, Дружбівська громади.

Ворожбянська громада: ворог бив з артилерії (4 вибухи).

Білопільська громада: здійснено обстріл з БМП (3 вибухи) та РСЗВ (5 вибухів).

Дружбівська громада: зафіксовано мінометний обстріл (4 вибухи)».

Слідчі продовжують документувати наслідки воєнних злочинів окупантів на Сумщині

Упродовж минулої доби військові рф обстрілювали територію області.

Загалом зафіксовано 75 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено багатоквартирний та приватний житлові будинки, авто, газопровід низького тиску та лінії електропередач.

На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, експерти та вибухотехніки.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Погода на СУМЩИНІ з 26 по 28 січня 2024 року: туман, ожеледь, слабке налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11581-pohoda-na-sumshchyni-z-26-po-28-sichnia-2024-roku-tuman-ozheled-slabke-nalypannia-mokroho-snihu-na-dorohakh-ozheledytsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.