МИКОЛА ПУГАЧ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

РІЧКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА повідомила:

«Проявивши стійкість та мужність в бою, захищаючи незалежність України і кожного з нас, 19 січня 2024 року на Донеччині в районі населеного пункту Спірне загинув наш земляк Пугач Микола Григорович.

Микола Пугач народився 24 грудня 1983 року у селі Річки, навчався у місцевій школі.

Після завершення навчання вступив до Сумського ПТУ №24, здобув професію телемайстра. Працював у ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» слюсарем.

На початок повномасштабного вторгнення рф на територію України Микола перебував у Польщі.

У січні 2023 року повернувся на батьківщину та став на її захист, виконуючи бойові завдання у лавах 4-ї бригади оперативного призначення Національної Гвардії України.

Загинув Пугач М.Г. під час ворожого мінометного обстрілу в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області. У Героя залишилася мама та син.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, тож нехай світлий спомин про захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Микола назавжди залишиться в наших серцях таким, яким він був – доброзичливим, усміхненим, чесним, порядним, відповідальним, великим патріотом України.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава мужньому українському воїну!»

За матеріалами СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНКИ підозру отримала блогерка, яка після ракетного удару по Харкову закликала «добивати вцілілих» українців… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/11575-za-materialamy-sluzhby-bezpeky-ukrayinky-pidozru-otrymala-rosiiska-bloherka-iaka-pislia-raketnoho-udaru-po-kharkovu-zaklykala-dobyvaty-vtsililykh-ukraintsiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.