ОЛЕКСІЯ ЗІНКІВСЬКОГО, Героя із СУМЩИНИ, 25 січня 2024 року проведуть в останню путь…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Навічно в пам’яті сумчан: Олексій Зінківський

У четвер, 25 січня, сумська громада проведе на вічний спочинок військовослужбовця Олексія Зінківського.

Захисник України помер 21 січня.

У четвер, 25 січня, о 12:00 воїна відспівають у Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Керівництво Сумської міської військової адміністрації та Сумської міської ТГ, депутатський корпус і виконком висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Вічна пам'ять! Вічна слава!»

ВАЛЕРІЯ ШПАЧЕНКА, майора ЗСУ, Героя із СУМЩИНИ, 24 січня 2024 року проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11567-valeriya-shpachenka-heroia-iz-sumshchyny-24-sichnia-2024-roku-provedut-v-ostanniu-put

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.