МИКОЛУ КОЗЛА, сапера, Героя із СУМЩИНИ, проведуть в останню путь 24 січня 2024 року…

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Завтра, 24 січня, у селі Перемога поховають військовослужбовця

Громадо, схилимо голови.

49-річний Микола Миколайович КОЗЕЛ (30.11.1974 – 20.01.2024) за півтора роки служби у ЗСУ пройшов гарячі точки фронту у Запорізькій області, під Кремінною на Луганщині, поблизу Мар’їнки на Донеччині, а помер під час відпустки додому.

Микола КОЗЕЛ – корінний житель села Перемога. Односельці згадують про нього як про надійну, товариську людину. Микола Миколайович завжди брав участь в усіх спільних роботах у селі, коли вивозилось гілля чи відновлювався місцевий парк.

Кажуть, на таких простих працьовитих людях тримається село. Любив рибалку, ходив за грибами.

Працював свого часу у місцевому рибгоспі, був сторожем, їздив на заробітки до столиці – звичайне життя звичайної людини. Мав родину – дружину і сина.

Але з початком повномасштабного вторгнення росії життя Миколи змінилось, він добровільно пішов у військо.

Із серпня 2022 року він – захисник України.

Потрапив у 16 окремий мотопіхотний батальйон, був піхотинцем. Згодом пройшов навчання і став сапером.

Про важливість цієї військової спеціальності говорити не треба, і наш земляк гідно виконував цю важку і небезпечну роботу.

Додому приїхав після госпіталю, мав час на реабілітацію, але доля розпорядилась по-своєму…

Дякуємо українському воїну за захист.

Микола Миколайович Козел залишиться в історії як громадин України, який у важкі часи російсько-української війни став на захист рідної землі».

ВАЛЕРІЯ ШПАЧЕНКА, Героя із СУМЩИНИ, 24 січня 2024 року проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11567-valeriya-shpachenka-heroia-iz-sumshchyny-24-sichnia-2024-roku-provedut-v-ostanniu-put

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.