У Північній операційній зоні сьогодні українські захисники з кулемета Browning знищили рашистську крилату ракету…

У Північній операційній зоні сьогодні українські захисники з кулемета Browning знищили рашистську крилату ракету….

Про це повідомив СЕРГІЙ НАЄВ, командувач об'єднаних сил ЗСУ:

«У Північній операційній зоні мобільним вогневим групам вдалося знищити декілька крилатих ракет ворога. Одну з них знищено кулеметом «Браунінг».

Сумські тероборонці, які збили рашистські «шахеди», отримали заслужені нагороди… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11554-sumski-teroborontsi-iaki-zbyly-rashystski-shakhedy-otrymaly-zasluzheni-nahorody

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.