ВІКТОР КРАМАРЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ

Трагічна звістка знову надійшла до Тростянецької громади, знову сум і пекучий біль переповнюють наші серця. В ніч з 12 на 13 січня 2024 року, у нерівному бою з ворогом, під Куп’янськом загинув наш земляк, військовослужбовець Крамаренко Віктор Володимирович, 1987 року народження.

Крамаренко Віктор Володимирович народився й виріс у селі Новоукраїнка. Середню школу закінчив у селі Ницаха. Останнім часом він працював у місті Київ, звідки після повномасштабного вторгнення росії в Україну й був призваний на військову службу.

Цьогоріч у травні Віктору Володимировичу мало б виповнитися 37 років. Але йому назавжди буде 36…

Підступна куля ворога обірвала його життя в самому розквіті.

Перестало битися серце ще одного жителя нашої громади, справжнього українця, хороброго й мужнього воїна, порядної й щирої людини.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та друзям Крамаренка Віктора Володимировича.

Світлий спомин про загиблого Героя назавжди збережеться у наших серцях».

Сьогодні вночі росіяни обстріляли 4 громади на СУМЩИНІ: зафіксовано 22 вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11556-sohodni-vnochi-rosiiany-obstrilialy-4-hromady-na-sumshchyni-zafiksovano-22-vybukhy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.