Сьогодні вночі росіяни обстріляли 4 громади на СУМЩИНІ: зафіксовано 22 вибухи…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 22 січня 2024

Вночі росіяни здійснили 5 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 22 вибухи.

Обстрілів зазнали Краснопільська, Миропільська, Свеська, Зноб-Новгородська громади.

Миропільська громада: ворог бив з артилерії (6 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено мінометні обстріли (11 вибухів).

Свеська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (3 вибухи)».

Сьогодні вночі рашисти обстріляли громаду на СУМЩИНІ: зафіксовано 11 вибухів з мінометів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11547-sohodni-vnochi-rashysty-obstrilialy-hromadu-na-sumshchyni-zafiksovano-11-vybukhiv-z-minometiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.