Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

СЕРГІЯ СИБІРКУ, Героя із СУМЩИНИ, 22 січня 2024 року проведуть в останню путь…

Культура Миколаївської Територіальної Громади на своїй сторінці в фейсбуці повідомила:

«У понеділок, 22 січня 2024 року, об 11.00, на щиті в громаду повертається наш земляк, мужній воїн та захисник Сибірка Сергій Олександрович.

Просимо зустріти Героя живим коридором від в’їзду в смт Миколаївка зі сторони Конотопа (автозаправка) до його дому по вул.Миру, 5 («сільхозтехніка», «красний дом») (повз стадіон, кислородну).

Того ж дня, у понеділок, 22 січня 2024 року, мешканці зможуть провести Сергія в останню путь: о 12:00 відбудеться відспівування в смт Миколаївка, вул.Миру, 5 («красний дом»). Після чого траурна хода вирушить до центрального кладовища в смт Миколаївка.

Сибірка Сергій Олександрович народився 19 травня 1984 року. Навчався в Миколаївській школі. Після закінчення школи працював в м.Суми. 29 грудня 2022 року був призваний до лав ЗСУ.

В ході бойових дій 29 грудня 2023 року отримав поранення поблизу населеного пункту Бердичі Покровського району Донецької області.

Після отриманих поранень помер в лікарні 14 січня 2024 року.

У Героя залишились мати й донька.

Щирі співчуття сім'ї та рідним.

Пам'ятаємо, якою ціною виборюється Україна».

АНДРІЙ СОЛОМАХА, капітан, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: з ним попрощаються 22 січня 2024 року… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11550-andriy-solomakha-kapitan-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-z-nym-poproshchaiutsia-22-sichnia-2024-roku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.