АНДРІЙ СОЛОМАХА, капітан, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: з ним попрощаються 22 січня 2024 року…

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Прощання із загиблим Героєм-захисником, капітаном Андрієм Соломахою відбудеться завтра, 22 січня 2024 року.

Початок о 12.00 годині за адресою: проспект Миру, будинок 25, м.Кролевець.

Поховання Героя відбудеться на Алеї Пам‘яті й Надії по вулиці Зелена м.Кролевць.

Вічна пам‘ять і слава Герою!

Начальник штабу-заступник командира артилерійського дивізіону, капітан Соломаха Андрій Олексійович, позивний «СОЛО», народився 15.04.1980 р. Його дитинство пройшло на Кролевеччині. Після закінчення Кролевецької школи №3, з 1997 по 2002 рік навчався у Сумському військовому інституті артилерії.

Із початком повномасштабного вторгнення, перебуваючи за кордоном, Андрій, як справжній патріот, прийняв рішення повернутися на Батьківщину, розуміючи, що його військові знання і вміння дуже знадобляться при захисті свободи і незалежності України.

Андрій Олексійович загинув 17.01.2024 року поблизу населеного пункту Чунишине Покровського району Донецької області.

У захисника залишилися дружина, троє дітей, батьки та брат.

Висловлюємо щирі співчуття родині від страшної втрати, схиляємо голови у скорботі».

Виконавчий комітет БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ одноголосно прийняв рішення про відмову на території громади запровадження проєкту «Офіцер безпеки в закладах загальної середньої освіти (школах)» Станом на 16 січня 2024 року НЕЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ по управлінню освіти, молоді, спорту, культури та туризму БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ складає майже 29 млн гривень (виплата заробітної плати технічним працівникам шкіл, працівникам дошкільних закладів, харчування дітей, плата за електроенергію). ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/osvita/11549-vykonavchyi-komitet-burynskoyi-miskoyi-rady-odnoholosno-pryiniav-rishennia-pro-vidmovu-na-terytorii-hromady-zaprovadzhennia-proiektu-ofitser-bezpeky-v-zakladakh-zahalnoi-serednoi-osvity-shkolakh

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.