Сьогодні вночі рашисти обстріляли громаду на СУМЩИНІ: зафіксовано 11 вибухів з мінометів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 21 січня 2024

Вночі росіяни здійснили 2 обстріли Білопільської громади.

Зафіксовано 11 вибухів з мінометів».

На Сумщині поліцейські документують наслідки ворожих обстрілів

Упродовж минулої доби російські війська обстрілювали територію області.

Загалом зафіксовано 173 удари.

У результаті обстрілів пошкоджено приватний будинок та ангар.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Сьогодні російські вороги вдарили ракетами з гелікоптерів по громаді на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11546-sohodni-rosiiski-vorohy-vdaryly-raketamy-z-helikopteriv-po-hromadi-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.