ДМИТРА РЯБУШКА, Героя із СУМЩИНИ, 20 січня 2024 року проведуть в останню путь…

Малопавлівський сільський будинок культури повідомив:

«Знову втрата - гірка і болюча для нашої громади, для всієї України.

Рябушко Дмитро Миколайович, 1997 р.н., довгий час вважався зниклим безвісти. Знесилені батьки більше року шукали синочка через можливі і неможливі канали - безрезультатно... Судовим рішенням воїн визнаний загиблим (навесні 2023 року). І ось звістка - за результатами ДНК-експертизи знайшли тіло юного захисника...

На щиті повертається до рідного села Щоми Дмитро Рябушко. Зустріч та поховання воїна відбудеться у суботу, 20 січня 2024 року, на місцевому цвинтарі. Живий коридор запланований від повороту в с.Щоми об 11.00 годині.

Підвіз жителів громади здійснюватиметься організовано від Комишанського та Малопавлівського будинків культури (вирушає транспорт о 10.30 год.).

Вічна пам'ять воїну... Не забудемо нічого... Не пробачимо навік...»

Три людини серйозно травмовані під час ДТП… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11540-try-liudyny-seriozno-travmovani-pid-chas-dtp

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.