Героям-військовослужбовцям ОЛЕКСАНДРУ СІРЕНКУ, ЄВГЕНІЮ РЕШЕТНІКУ, СЕРГІЮ БОРСАЮ та народному артисту України ВІТАЛІЮ БІЛОНОЖКУ надано звання «Почесний громадянин Буринщини»

На сесії Буринської міської ради було проголосовано за надання звання «Почесний громадянин Буринщини» Героям-військовослужбовцям ОЛЕКСАНДРУ СІРЕНКУ, ЄВГЕНІЮ РЕШЕТНІКУ та СЕРГІЮ БОРСАЮ.

Звання «Почесний громадянин Буринщини» також надано народному артисту України ВІТАЛІЮ БІЛОНОЖКУ, який помер 9 січня 2024 року.

Зауважимо, що ВІТАЛІЙ БІЛОНОЖКО народився й виріс у селі Слобода, яке нині входить до складу БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

На СУМЩИНІ правоохоронці продовжують документувати наслідки обстрілів рашистами території громад: пошкоджено житлові будинки… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11507-na-sumshchini-pravookhorontsi-prodovzhuyut-dokumentuvati-naslidki-obstriliv-rashistami-teritoriji-gromad

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.