ЄВГЕН СМОЛЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У вівторок, 2 січня, у Сумах попрощаються з захисником України Євгеном Смоленком.

Воїн загинув 26 грудня під час обстрілу із реактивної системи залпового вогню в Донецькій області.

На момент загибелі йому було 40 років.

У вівторок, 2 січня, о 12:00 військовослужбовця відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі (площа Незалежності, 19), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Керівництво Сумської міської військової адміністрації, Сумської міської ТГ, депутатський корпус і виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого».

На місці рашистського удару по двоповерховому житловому будинку роботи завершено (відео)… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11498-na-mistsi-rashystskoho-udaru-po-dvopoverkhovomu-zhytlovomu-budynku-roboty-zaversheno

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.