Загиблі внаслідок удару рашистським «шахедом» в будинок на СУМЩИНІ були подружжям…

Про це Кордон.Медіа дізналися в голови громади Сергія Мінакова, і розповів в Телеграм-Каналі;…

«Нагадаємо, 1 січня, близько 15 години, ворожий БпЛА влучив у багатоквартирний житловий будинок в Есмані.

З-під завалів рятувальники витягли 52-річну жінку. Вона померла від отриманих травм у реанімації. Згодом під руїнами дому дістали й тіло її 40-річного чоловіка. Його розірвало під час вибуху.

Загиблі чоловік та дружина (мають доньку) були в будинку в момент прильоту.

Також відомо про ще одного постраждалого. Це чоловік, який проходив неподалік дому та отримав поранення від ударної хвилі. Зараз він знаходиться в лікарні, його життю нічого не загрожує».

По території СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів озброєння: пошкоджено двоповерховий будинок, є загиблі жителі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11493-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-hatyly-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-poshkodzheno-dvopoverkhovyi-budynok-ie-zahybli-zhyteli

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.