По території СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів озброєння: пошкоджено двоповерховий будинок, є загиблі жителі…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 2 січня 2024

Вночі та вранці росіяни здійснили 7 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 51 вибух. Обстрілів зазнали Білопільська, Юнаківська, Хотінська, Есманьська громади.

Хотінська громада: ворог бив з міномету (8 вибухів) та РСЗВ «Град» (16 вибухів).

Юнаківська громада: здійснено обстріл з мінометів (2 вибухи).

Білопільська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади. Також зафіксовано обстріли з АГС (10 вибухів), РПГ (5 вибухів) та крупнокаліберного кулемету.

Есманьська громада: був обстріл з АГС (10 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 1 січня 2024

Протягом дня росіяни здійснили 12 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 68 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Краснопільська, Великописарівська Есманьська громади.

Есманьська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи), обстріл зі ствольної артилерії (4 вибухи). Також відбулося влучання БпЛА типу «Шахед» (1 вибух) у 2-поверховий багатоквартирний житловий будинок у смт. Есмань. Внаслідок влучання 2 цивільні особи загинуло, одну особу поранено, будівлю частково зруйновано.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (11 вибухів) та мінометів (9 вибухів).

Хотінська громада: зафіксовано мінометні обстріли (11 вибухів).

Великописарівська громада: був мінометний обстріл (8 вибухів) та обстріл з АГС (20 вибухів)».

Сьогодні рашисти в громаді на СУМЩИНІ вбили 2 жителів, одна людина поранена… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11492-sohodni-rashysty-v-hromadi-na-sumshchyni-vbyly-2-zhyteliv-odna-liudyna-poranena

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.