Сьогодні рашисти в громаді на СУМЩИНІ вбили 2 жителів, одна людина поранена…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що сьогодні, першого дня 2024 року, на СУМЩИНІ рашистський «шахед» поцілив у житловий двоповерховий будинок: під завалами перебувають жителі, три людини врятовано… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11488-sohodni-pershoho-dnia-2024-roku-na-sumshchyni-rashystskyi-shakhed-potsilyv-u-zhytlovyi-dvopoverkhovyi-budynok-pid-zavalamy-perebuvaiut-zhyteli-3-liudyny-vriatovano

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомив:

«Армія рф завдала удар по двоповерховому будинку на Сумщині: поліція працює на місці події.

На жаль, 52-річна жінка та 40-річний чоловік від отриманих травм померли, ще одна жінка отримала поранення, житловий будинок частково зруйновано.

Сьогодні до поліції надійшло повідомлення про влучання ворожого БпЛА типу «Шахед» в двоповерховий житловий будинок що на Шосткинщині.

Внаслідок влучання 52-річна жінка від отриманих травм померла в лікарні, тіло 40-річного чоловіка дістали з-під завалів, ще одну було жінку травмовано.

На місці події працюють поліцейські, рятівники та медики, триває ліквідація наслідків обстрілу.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

17 січня 2024 року в БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ повинен відбутися розгляд кримінальної справи щодо службового підроблення: обвинувачені ВІКТОР ЛАДУХА, голова міста БУРИНЬ, ЮРІЙ ЛИШЕНКО та ОЛЕКСАНДР ЛОМАКІН… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11491-17-sichnia-2024-roku-v-burynskomu-rayonnomu-sudi-povynen-vidbutysia-rozhliad-kryminalnoi-spravy-shchodo-sluzhbovoho-pidroblennia-obvynuvacheni-viktor-ladukha-holova-mista-buryn-yuriy-lyshenko-ta-oleksandr-lomakin

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.