Сьогодні вночі та зранку рашисти обстріляли три громади на СУМЩИНІ: зафіксовано 13 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 30 грудня 2023

Вночі на зранку росіяни здійснили 3 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 13 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Хотінська, Великописарівська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (3 вибухи).

Хотінська громада: здійснено 4 вибухи з мінометів.

Великописарівська громада: 6 мін скинули росіяни на територію громади».

Сьогодні у небі над СУМЩИНОЮ збито 2 рашистські «шахеди»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11461-sohodni-u-nebi-nad-sumshchynoyu-zbyto-2-rashystski-shakhedy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.