Сьогодні протягом дня рашисти здійснили 30 острілів 8 мирних громад СУМЩИНИ, зафіксовано 296 вибухів: тяжко поранено жінку…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 28 грудня 2023

Протягом дня військові рф здійснили 30 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 296 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Есманьська, Середино-Будська громади.

Білопільська громада: з території рф здійснено мінометний обстріл (6 вибухів), обстріл з АГС (58 вибухів) та FPV дронами-камікадзе (2 вибухи).

Есманьська громада: ворог бив з мінометів (38 вибухів). В результаті одного з обстрілів отримала поранення місцева жителька. Її госпіталізовано до закладу охорони здоров’я.

Краснопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (27 вибухів) та артобстріли (9 вибухів).

Великописарівська громада: були обстріли з АГС (26 вибухів) та мінометів (33 вибухи).

Середино-Будська громада: 76 мін скинули росіяни на територію громади.

Хотінська громада: були мінометні обстріли (17 вибухів).

Юнаківська громада: з території рф здійснено артилерійський обстріл (3 вибухи).

Миропільська громада: здійснено атаку ворожим дроном типу «FPV» (1 вибух)».

ОЛЕКСАНДР СІРЕНКО, водій-електрик відділення інженерно-саперного взводу десантно-штурмового батальойну, Герой із міста БУРИНЬ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11457-oleksandr-sirenko-vodii-elektryk-viddilennia-inzhenerno-sapernoho-vzvodu-desantno-shturmovoho-bataloinu-heroi-iz-mista-buryn-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.