На території СУМЩИНИ триває зміцнення протиповітряної оборони…

Новоствореному підрозділу сил ППО передали ще 5 пікапів високої прохідності.

Автомобілі будуть оснащені у відповідності до цілей і задач, які щоденно виконують захисники неба.

«Зміцнюємо захист неба над Сумщиною. Наші сили ППО вже показують гарні результати роботи. Щиро дякую Захисникам неба! Вдячний всім, хто долучається до укомплектування підрозділу: благодійникам, волонтерам, парламентарям та депутатам обласної ради. У єдності – наша сила. Продовжуємо працювати на Перемогу!» – зауважив начальник Сумської військової адміністрації Володимир Артюх, вручаючи ключі від авто.

Протягом минулої доби рашисти завдали 69 ударів по території СУМЩИНИ, нинішньої ночі обстріляли громаду з мінометів: пошкоджено приватний будинок… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11434-protiahom-mynuloi-doby-rashysty-zavdaly-69-udariv-po-terytorii-sumshchyny-nynishnoi-nochi-obstrilialy-hromadu-z-minometiv-poshkodzheno-pyvatnyi-budynok

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.