26 грудня 2023 року в КОНОТОПСЬКОМУ МІСЬКРАЙОННОМУ СУДІ заплановано розгляд кримінальної справи щодо підозри в колабораційній діяльності чиновників БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ…

Про це повідомив сайт КОНОТОПСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://kn.su.court.gov.ua/

Склад суду: Ярмак О.М.

Єдиний унікальний номер справи: 574/849/22

Сторони по справі: Обвинувачений: ЛАДУХА ВІКТОР БОРИСОВИЧ, голова міста БУРИНЬ. Обвинувачений: ГУДИМЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, депутат БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Обвинувачений: БАЗИМА ЄВГЕН ВАЛЕНТИНОВИЧ, перший заступник голови міста БУРИНЬ. адвокат: Цуканов Валерій Валерійович.

Суть позову: колабораційна діяльність.

Форма судочинства: кримінальне судочинство.

Судовий розгляд призначений на вівторок, 26 грудня 2023 року, в КОНОТОПСЬКОМУ МІСЬКРАЙОННОМУ СУДІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Початок об 11 годині.

Зауважимо, що ВІКТОР ЛАДУХА та ОЛЕКСАНДР ГУДИМЕНКО є членами партії ВО БАТЬКІВЩИНА.

ВІКТОР ЛАДУХА, міський голова БУРИНІ, – голова КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО БАТЬКІВЩИНА.

17 січня 2024 року в БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ заплановано розгляд кримінальної справи щодо службового підроблення: обвинувачені ВІКТОР ЛАДУХА, голова міста БУРИНЬ, ЮРІЙ ЛИШЕНКО та ОЛЕКСАНДР ЛОМАКІН… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11411-17-sichnia-2024-roku-v-burynskomu-rayonnomu-sudi-zaplanovano-rozhliad-kryminalnoi-spravy-shchodo-sluzhbovoho-pidroblennia-obvynuvacheni-viktor-ladukha-holova-mista-buryn-yuriy-lyshenko-ta-oleksandr-lomakin

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.