ВОЛОДИМИР МАКАРЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ЧУПАХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«Трагічна звістка надійшла в Чупахівську громаду.

16 грудня 2023 року, мужньо виконуючи військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність, загинув на полі бою Макаренко Володимир Миколайович, 12.01.1982 року народження, мешканець смт Чупахівка.

Військовий загинув в районі населеного пункту Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області внаслідок обстрілу зі ствольної артилерії противником.

Про дату та час поховання повідомимо».

32-річний ВЯЧЕСЛАВ ЮРЧЕНКО, командир вогнеметного відділення роти, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11424-vyacheslav-yurchenko-komandyr-vohnemetnoho-viddilennia-roty-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.