35-річний ІГОР КЛЮС, солдат, Герой із СУМЩИНИ, який вважався зниклим безвісти, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

У Капустинському старостаті, що на Липоводолинщині, – чергова втрата. Стало відомо про загибель на війні земляка ІГОРЯ КЛЮСА з Капустинець, який вважався зниклим безвісти…

10 вересня 2023 року, при виконанні бойового завдання поблизу міста Вугледар Волноваського району Донецької області, в результаті мінометного обстрілу, поліг смертю хоробрих стрілець-помічник гранатометника, солдат Ігор Анатолійович Клюс.

Йому було всього 35 років…

Як повідомляють у старостаті, про дату прибуття тіла загиблого Героя на рідну землю, час прощання та поховання буде повідомлено додатково.

ОЛЕКСАНДР ГРІНЧЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: сум’яни із захисником попрощаються 22 грудня 2023 року… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11414-oleksandr-hrinchenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-sumiany-iz-zakhysnykom-poproshchaiutsia-22-hrudnia-2023-roku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.