АНАТОЛІЙ ЮРЧЕНКО, заступник командира механізованої роти, старший лейтенант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ОЛЕГ СТОГНІЙ, міський голова РОМЕН, повідомив:

«21 грудня 2023 року у РОМЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ оголошено ДНЕМ ЖАЛБИ.

Знову важка втрата... Біль... Сум.. Горе... Зі скорботою та невимовним болем повідомляємо про загибель Захисника України та нашого земляка Анатолія ЮРЧЕНКА.

До останнього подиху захищаючи рідну землю від ненависного ворога 10 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника, отримавши поранення не сумісне з життям, загинув заступник командира механізованої роти, старший лейтенант Анатолій Васильович ЮРЧЕНКО.

Він віддав життя в бою, захищаючи рідну землю та свободу мільйонів людей. Тепер йому навіки 46 років…

Запрошую віддати останню шану Воїну-Герою Анатолію, який ціною власного життя захищав Україну!

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 21 грудня 2023 року о 10:30 год. на Алеї Слави.

Всією Роменською громадою висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого земляка-воїна.

Поділяємо горе та сумуємо разом із вами.

Нехай світлі спогади про Анатолія завжди будуть сильнішими за смерть…

Вічний спокій та вічна пам'ять Захиснику – Анатолію ЮРЧЕНКУ!

Не забудемо… Не пробачимо….

Щомиті пам’ятатимемо, якою ціною дається нам кожен крок до Перемоги…»

СТАНІСЛАВ ЛУЦИК, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11401-stanislav-lutsyk-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.