У БУРИНІ дерева випилюють у міських парках…

На цю тему інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вже неодноразово писав на своїх сторінках.

Та випилювання дерев у місті продовжується, і в основному це дерева, котрим, як мовиться, жити й жити та радувати буринців.

У парку, що поруч з міським стадіоном теж розпочалася масове випилювання здорових дерев.

І вже близько десятка тут випиляно…

Спиляні берези та клени...

23 січня 2024 року в БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ розглядатиметься справа про незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу: обвинувачений ВІКТОР ЛАДУХА, міський голова БУРИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11385-23-sichnia-2024-roku-v-burynskomu-rayonnomu-sudi-rozhliadatymetsia-sprava-pro-nezakonnu-porubku-abo-nezakonne-perevezennia-zberihannia-zbut-lisu-obvynuvachenyi-viktor-ladukha-miskyi-holova-buryni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.