СТАНІСЛАВ ЛУЦИК, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ГРУНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, що на ОХТИРЩИНІ, повідомила:

«Під час виконання службових обов'язків 16.12.2023 року загинув Луцик Станіслав Миколайович, 1973 року народження, житель с. Гнилиця.

Вічна пам'ять нашому Герою.

Вічний біль в наших серцях.

Ніколи не забудемо...

Ніколи не пробачимо...

Про час та день прощання буде повідомлено додатково».

РОМАН ВЛАСЕНКО, старший солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11392-roman-vlasenko-starshyi-soldat-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.