32-річний ЄВГЕНІЙ РЕШЕТНІК, стрілець-помічник гранатометника, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення механізованого батальйону ЄВГЕНІЙ СЕРГІЙОВИЧ РЕШЕТНІК загинув під час рашистського обстрілу в районі населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області.

У січні 2024 року Герою виповнилося б 33 роки…

Про час, дату, місце прощання і поховання ЄВГЕНІЯ РЕШЕТНІКАповідомлятиметься додатково, повідомила БУРИНСЬКА МІСЬКА РАДА.

27-річний ВІКТОР ПИМОНЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11396-27-richnyi-viktor-pymonenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.