20 грудня 2023 року в БУРИНСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ заплановано розгляд кримінальної справи щодо службового підроблення: обвинувачені ВІКТОР ЛАДУХА, голова міста БУРИНЬ, ЮРІЙ ЛИШЕНКО та ОЛЕКСАНДР ЛОМАКІН…

Засідання суду по цій кримінальній справі заплановане на 20 грудня 2023 року.

Початок о 15 годині.

Про це повідомляє сайт БУРИНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://br.su.court.gov.ua/

Склад суду: Гук Т.Р.

Єдиний унікальний номер справи: 574/1224/23

Сторони по справі: Потерпілий: Сумська обласна державна адміністрація, представник потерпілого: Марченко Олександр Олександрович, представник потерпілого: Лисаченко Лідія Іванівна, обвинувачений: Ладуха Віктор Борисович, обвинувачений: Лишенко Юрій Іванович, обвинувачений: Ломакін Олександр Вікторович, прокурор: Тищенко Сергій Васильович, захисник: Цуканов Валерій Валерійович, захисник: Яковенко Євген Миколайович, захисник: Федорчук Василь Васильович, прокурор: Данилюк Андрій Андрійович, захисник: Іванцов Андрій Володимирович.

Суть позову: Службове підроблення.

Форма судочинства: Кримінальне судочинство.

Зауважимо, що ВІКТОР ЛАДУХА є головою КОНОТОПСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО БАТЬКІВЩИНА.

26 грудня 2023 року в КОНОТОПСЬКОМУ МІСЬКРАЙОННОМУ СУДІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ заплановано розгляд кримінальної справи щодо підозри в колабораційній діяльності чиновників БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11094-26-hrudnia-2023-roku-v-konotopskomu-miskrayonnomu-sudi-sumskoyi-oblasti-zaplanovano-rozhliad-kryminalnoi-spravy-shchodo-pidozry-v-kolaboratsiinii-diialnosti-chynovnykiv-burynskoyi-miskoyi-rady

ПРИМІТКА: Стаття 366. Службове підроблення

  1. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів – караються штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.