РОМАН ВЛАСЕНКО, старший солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Тростянецька громада знову в жалобі: надійшла звістка про загибель ще одного Героя, ще одного мужнього воїна, який виборював право на незалежність та територіальну цілісність нашої країни і віддав за це найдорожче – своє життя.

Під час захисту України та її територіальної цілісності загинув мешканець міста Тростянець Власенко Роман Олександрович, 1979 року народження.

Життя старшого солдата 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону, 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Власенка Романа Олександровича трагічно обірвалося 27 листопада 2023 року, в бою за Україну на Донеччині.

Повідомляємо, що прощання з загиблим тростянчанином, нашим дорогим захисником, старшим солдатом ЗСУ Власенком Романом Олександровичем відбудеться завтра, 20 грудня, о 13-00, від будинку № 15 по вулиці Мічуріна, де проживав загиблий. Поховають Героя на цвинтарі №2 по вулиці Луніна.

У цей неймовірно тяжкий час ми висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Власенка Романа та закликаємо тростянчан гідно вшанувати пам'ять про загиблого Героя.

Вічна пам’ять Герою. Вічна слава».

МИКОЛА РИБЕЦЬ, головний сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: сьогодні з ним прощаються сумчани… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11391-mykola-ryabets-holovnyi-serzhant-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-sohodni-z-nym-proshchaiutsia-sumchany

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.