МИКОЛА РИБЕЦЬ, головний сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: сьогодні з ним прощаються сумчани…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У вівторок, 19 грудня, сумська громада віддасть останню шану головному сержантові Миколі Рибцю.

Захисник України загинув торік 13 червня в Луганській області під час виконання бойового завдання.

У вівторок, 19 грудня, о 12:00, воїна відспівають у храмі Святого апостола Андрія Первозванного (пров. Веретенівський, 10), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

На момент загибелі Миколі Рибцю було 42 роки.

Керівництво Сумської міської військової адміністрації, Сумської міської ТГ, депутатський корпус і виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Вічна пам'ять! Вічна слава!»

27-річний ДЕНИС ХРАПАЧ, танкіст, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючм рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11390-27-richnyi-denys-khrapach-tankist-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchm-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.