27-річний ДЕНИС ХРАПАЧ, танкіст, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючм рідну УКРАЇНУ…

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Путивльська громада переживає знову болючу втрату. Загинув наш земляк – Денис ХРАПАЧ.

Народився Денис 30.07.1996 в с.Кочерги. Закінчивши місцеву школу, вступив до Путивльського коледжу СНАУ м.Путивль.

Здобув освіту технолога.

2018 року добровільно уклав контракт на 3 роки, був направлений на вишкіл (3 місяці) до м.Чернігів. Після навчання пішов служити в морську піхоту та потрапив на службу до 36 Морської бригади м.Миколаєва, у складі якої і служив у період АТО. (До речі ця 36 бригада майже вся загинула в Маріуполі під час повномасштабного вторгнення).

Зі слів матері, Денис хотів продовжити контракт і служити в цій бригаді. Міг би загинути ще в Маріуполі…

Після вмовлянь матері не продовжив служби, бо кожного дня за синів переживала, так як старший Артем теж був у АТО. І от коли й у брата закінчився контакт, вони поїхали разом працювати до Польщі. Але ненадовго.

Після оголошення воєнного стану, брати, навіть не заїхавши додому, у березні 2022 року прибули до Києва та пішли добровольцями в ЗСУ.

Денис був танкістом. Один раз його танк горів, і в нього згоріли речі та документи.

Приїхав на декілька днів поновити документи, тоді ж (говорила мама Нінель) купив собі нове екіпірування.

Про нього писали в ЗМІ, нагороджений медалями.

Залишилася мати, молодша сестричка, яка навчається у Вязенській школі, і старший брат, що також на даний час у ЗСУ.

Свою сім'ю Денис не встиг створити. Дуже любив, поважав і цінував маму. Вона у свою чергу постійно піклувалася та боліла душею за синів, та завжди казала, що все буде добре, і мої хлопці прийдуть живими.

Виконуючи військовий обов’язок, Денис ХРАПАЧ загинув 16 грудня 2023 року на Донеччині.

Путивльська громада розділяє біль втрати разом з родиною та близькими загиблого героя.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас».

19-річний ІГОР ТУР, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11389-19-richnyi-ihor-tur-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.