У громаді СУМЩИНИ рашисти убили жінку, яка багато років працювала педагогом…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сьогодні ворог вкотре обстріляв Краснопілля. Гатили важкою артилерією. Вдень, по житловим будинках мирних мешканців.

Загинула жінка, педагог, яка багато років працювала у сфері освіти Сумщини.

Пошкоджено житлові будинки, господарчі споруди, авто.

російські терористи не припиняють вчиняти злочини проти людей, які не мають зброї, які не можуть себе захистити і дати відсіч.

Щирі співчуття родині, яка втратила рідну людину.

Не пробачимо ніколи. Ворог буде покараний».

Попереднього дня рашисти вбили цивільну людину на СУМЩИНІ, пошкодили три приватні житлові будинки, один багатоквартирний житловий будинок, два приватні автомобілі та лазню… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11383-poperednoho-dnia-rashysty-vbyly-tsyvilnu-liudynu-na-sumshchyni-poshkodyly-try-pryvatni-zhytlovi-budynky-odyn-bahatokvartyrnyi-zhytlovyi-budynok-dva-pryvatni-avtomobili-ta-lazniu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.