За попередній день та сьогоднішні ніч і ранок рашисти обстріляли 11 громад на СУМЩИНІ: одна людина поранена…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 17 грудня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 9 мінометних обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 20 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська (17 вибухів), Зноб-Новгородська (3 вибухи) громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 16 грудня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 26 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 138 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Юнаківська, Краснопільська, Хотінська, Великописарівська, Новослобідська, Середино-Будська, Есманська, Шалигинська, Дружбівська, Зноб-Новгородська громади.

Зноб-Новгородська громада: здійснено мінометні обстріли (4 вибухи).

Есманська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів) та здійснив обстріл зі стрілецької зброї.

Середино-Будська громада: був мінометний обстріл (1 вибух).

Білопільська громада: зафіксовано артилерійські (8 вибухів), мінометний (9 вибухів) та гранатометний (АГС) (30 вибухів) обстріли.

Краснопільська громада: 34 міни скинули росіяни на територію громади. Також відбулося скидання з БпЛА 5 вибухових пристроїв (ВОГ) (5 вибухів).

Шалигинська громада: здійснено артилерійський обстріл (16 вибухів).

Великописарівська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи).

Новослобідська громада: зафіксовано гранатометний обстріл (АГС) (5 вибухів).

Юнаківська громада: росіяни вдарили з мінометів (5 вибухів), унаслідок чого 1 цивільна особа отримала поранення.

Хотінська громада: здійснено артилерійський обстріл (7 вибухів).

Дружбівська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи)».

Сьогодні сумчани прощаються з Героями ВОЛОДИМИРОМ ШИЛОМ та ВАЛЕРІЄМ СЛЮЗАРЕНКОМ, які загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11368-sohodni-sumchany-proshchaiutsia-z-heroiamy-volodymyrom-shylom-ta-valeriyem-slyuzarenkom-iaki-zahynuly-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.