Сьогодні вночі та зранку територію СУМЩИНИ рашисти обстріляли з мінометів: зафіксовано 13 вибухів…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 8.00 16 грудня 2023

Уночі та зранку росіяни здійснили 5 мінометних обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 13 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська (2 вибухи), Білопільська (2 вибухи), Есманська (2 вибухи) та Зноб-Новгородська (7 вибухів) громади.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 15 грудня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 11 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 41 вибух. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Новослобідська, Зноб-Новгородська громади.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (13 вибухів) та артилерії (7 вибухів). Також здійснено ракетний обстріл некерованими авіаційними ракетами (НАР) з гелікоптерів (10 вибухів).

Новослобідська громада: здійснено артилерійський обстріл (5 вибухів).

Краснопільська громада: зафіксовано скидання з БпЛА 3 вибухових пристроїв (ВОГ) (3 вибухи).

Зноб-Новгородська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади».

Сьогодні жителі міста БУРИНЬ прощаються з Героєм СЕРГІЄМ МІТІНИМ, солдатом, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11369-sohodni-zhyteli-mista-buryn-proshchaiutsia-z-heroiem-serhiyem-mitinym-soldatom-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.