Погода на СУМЩИНІ з 16 по 18 грудня 2023 року: хмарно, опади, ожеледь, на дорогах ожеледиця…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

Погода на СУМЩИНІ з 13 по 15 грудня 2023 року: хмарно, опади… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11343-pohoda-na-sumshchyni-z-10-po-12-hrudnia-2023-roku-khmarno-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 16 грудня 2023 року погоду визначатиме виступ антициклону із заходу. Буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря по області складатиме вночі -5°..-10°, вдень -2°..-7°, по м.Суми вночі -6°..-8°, вдень -4°..-6°.

17 грудня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вранці та вдень помірні опади (сніг, мокрий сніг та дощ), налипання мокрого снігу, ожеледь на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1°..-6°, вдень -2°..+3°.

18 грудня 2023 року очікується хмарно з проясненнями, вночі помірні, вдень невеликі опади, (сніг, мокрий сніг та дощ), налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби -2°..+3°.

Сьогоднішня ніч на території СУМЩИНІ минула без рашистських обстрілів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11364-sohodnishnia-nich-na-sumshchyni-mynula-bez-obstriliv-2

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.