19-річний ОЛЕКСАНДР ЗДЕБСЬКИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Під Куп’янськом на Харківщині загинув Олександр Здебський з Глухівщини.

Здебський Олександр Олександрович народився 2.07.2004 у Глухові. Навчався в Баницькому НВК з першого до дев’ятого класу.

Зарекомендував себе дисциплінованим, серйозним учнем. Був активним у громадському і спортивному житті школи та класу.

Зі слів знайомих, Олександр рано подорослішав. Після 9-го класу, щоб забезпечити себе і допомогти мамі, поїхав на підробіток у Київ – там ліпив пельмені.

Згодом він отримав освіту у Глухівському професійному училищі.

Близькі говорять, що Саша за свій короткий вік багато чого пережив, але не встиг насолодитися життям, не встиг пожити…

Як почалася війна, не чекав повістки, а сам пішов добровольцем на фронт, де гідно і самовіддано виконував службовий обов`язок.

Загинув Олександр під Куп’янськом.

На жаль, своєї сім`ї захисник не встиг створити, йому було лише 19 років.

У молодого воїна залишилися мама, сестра, старший брат, повідомив https://hlukhiv.info/

Світла пам’ять і вічна шана Герою!

РОМАН СРАЖЕВСЬКИЙ, головний сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11356-roman-srazhevskyy-holovnyi-serzhant-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.