РОМАН СРАЖЕВСЬКИЙ, головний сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

БОРОМЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА з глибоким сумом та скорботою сповіщає про загибель земляка на пекельному Куп’янському напрямку:

«25 листопада в районі населеного пункту Іванівка Куп’янського району внаслідок мінометного обстрілу загинув Сражевський Роман Сергійович, 15.07.1979 року народження.

Він був головним сержантом 3 механізованого взводу, 6 механізованої роти, 2 механізованого батальйону ЗСУ.

Уже в березні 2022 року Роман Сражевський став на захист рідної Батьківщини від окупантів.

У мирному житті Роман був врівноваженим і спокійним, завжди позитивним, дружньо ставився до оточуючих, піклувався про близьких людей.

Мав добре і чуйне серце. Він мешкав разом із дружиною в с. Рокитне Нововодолазької селищної ради. Похований 13 грудня 2023 року в смт Нова Водолага Харківської області.

До останнього подиху вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, Роман Сражевський поклав своє життя за Україну, щоб ми жили у вільній, незалежній, процвітаючий державі.

Висловлюємо щирі, глибокі співчуття родині загиблого. Розділяємо це непоправне горе із близькими.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

Вічна і світла пам’ять Захиснику України!»

Людмила Легеріс:

«Прийшла страшна звістка… у боях, захищаючи наш мирний сон і наше щасливе майбутнє, загинув Роман Сергійович Сражевський, 15 липня 1979 року.

Гинуть найкращі сини України. Який нестерпний, невгасимий, пекучий біль, розпач, відчай, горе, сльози...

Такий молодий, сильний, мужній, у нього попереду повинно було бути довге і щасливе життя.

Схиляємо голови в жалобі й не приховуємо сліз… Всі, хто знав Романа, пам'ятатимемо його як щиру, добру людину, він був мужній, незламний, сильний та готовий боротися до останнього за рідну країну.

Щирі співчуття рідним і близьким… Світла пам'ять захиснику. Прощавай, Романе… Хай зустрічають тебе твої Небесні побратими, що, як і ти, життя своє поклали на олтар перемоги.

Наша і твоя Україна переможе! Україна буде завжди!

Спочивай у мирі, а ми Ніколи не забудемо й не пробачимо…

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!!!»

СЕРГІЯ ЗАМЕСА, молодшого сержанта, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, сьогодні провели в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11355-serhiya-zamesa-molodshoho-serzhanta-heroia-iz-sumshchyny-iakyi-zanynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-sohodni-provely-v-ostanhniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.