СЕРГІЯ ЗАМЕСА, молодшого сержанта, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, сьогодні провели в останню путь…

ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«ЗАМЕС СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ народився 21 січня 1990 року у нашому місті, тут минули його дитячі та юнацькі роки.

Сергій ріс спокійним і розважливим хлопчиком, цікавився волейболом і футболом, брав участь у командних спортивних змаганнях.

Після навчання у загальноосвітній школі № 6 юнак здобув професійну освіту на базі Шосткинського хіміко-технологічного коледжу та Шосткинського ліцею професійних послуг.

У 2012 році Сергію було присвоєне звання бакалавра за напрямком «Харчові технології та інженерія» (Сумський національний аграрний університет).

Трудову діяльність чоловік розпочав у транспортній сфері, займаючись перевезеннями.

Після укладення контракту проходив службу в місцевій військовій частині, але потім вирішив повернутися до улюбленого бізнесу (транспортні перевезення).

У вільний від роботи час Сергій захоплювався приготуванням їжі і робив це дуже талановито.

«Чесний, вихований, працьовитий, турботливий», – такими словами згадує чоловіка його дружина Анастасія.

Наступної весни пара мала б відсвяткувати 10-річчя спільного життя, але не судилося…

З початком повномасштабного рашистського вторгнення Сергій Миколайович став на захист рідної України.

21 травня 2022 року вступив до лав ЗСУ. Боронив Україну в районі Дніпропетровської області, виконуючи обов’язки майстра обслуги самохідного артилерійського взводу.

Вдома на чоловіка чекали найближчі люди – 6-річний синочок Данило, кохана дружина, родичі та друзі.

Страшним ударом для всіх стала чорна звістка: 9 грудня молодший сержант Сергій Замес приєднався до небесного воїнства…

Трагічно обірвалося молоде життя нашого земляка.

Вічний спокій. Щирі співчуття всім, хто знав Сергія Миколайовича

З ОЛЕКСІЄМ ЄМЕЛЬЯНЕНКОМ, старшим солдатом, Героєм із СУМЩИНИ, прощання відбудеться 15 грудня 2023 року… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11354-z-oleksiyem-yemelyanenkom-starshym-soldatom-heroiem-iz-sumshchyny-proshchannia-vidbudetsia-15-hrudnia-2023-roku

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.