На територію СУМЩИНИ проривалася рашистська ДРГ…

На територію СУМЩИНИ проривалася рашистська ДРГ: прикордонники негайно відкрили вогонь на ураження – окупанти втекли, втрати диверсантів уточнюються…

ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ повідомила:

«російські диверсанти не полишають спроб проникнути на територію України.

Минулої доби на Сумщині прикордонний наряд, який ніс службу на одному з напрямків держкордону, виявив декілька осіб ворожої ДРГ, які рухалися з території країни-агресора.

По диверсантах прикордонники негайно відкрили вогонь на ураження, зав’язався стрілецький бій.

Для посилення напрямку на місце висунулися резерви підрозділів Держприкордонслужби та Сил оборони, задіяно артилерійський та мінометний розрахунки.

В результаті бою – ДРГ окупантів змушені були втікати, втрати диверсантів уточнюються».

ВІТАЛІЙ КУЗЮРА, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11351-vitaliy-kuzyura-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.